Vitadu diétny program

Redukcia hmotnosti sa stala pre niektorých ľudí celoživotným trápením. Pritom schudnúť rýchlo a zdravo je jednoduchšie, než si myslíte. Celým programom redukcie hmotnosti Vás odborne prevedieme, poskytneme Vám okrem cenných rád ohľadom stravovania aj motiváciu a podporu. Nezabúdajte, že sme tu pre Vás a našim poslaním je urobiť Vás zdravšími a šťastnejšími.

Diétny program VITADU® už pomohol na Slovensku, v Čechách a v Chorvátsku množstvu ľudí — tak prečo nie aj Vám!

Bielkoviny vo výžive – pomocník pri chudnutí

Bielkoviny sú základným stavebným materiálom živej hmoty. Ku spaľovaniu kalórií a tým získavaniu zdroja energie dochádza vo svaloch a tie k svojej činnosti potrebujú práve spomínané bielkoviny. Prakticky všetky prejavy života sú viazané na ich prítomnosť a účinok. Naším cieľom je, aby telo spaľovalo prednostne uložené tuky a pritom si zachovalo svalové tkanivo. Práve túto možnosť Vám poskytuje redukčný program Vitadu . Je to vedecky overené a zdravé znižovanie telesnej hmotnosti.

Redukčný program Vitadu – cesta k úspechu

Pri redukčnom programe Vitadu svalovinu chránime a chudneme práve z našich nepekných tukových zásob. Pomáhame vnútorným orgánom (srdcu, pľúcam, pečeni, obličkám…) odľahčiť ich od nánosov útrobného (viscerálneho) tuku a tým im uľahčiť ich funkciu. Cítime sa ľahší a zdravší. Vysoký krvný tlak sa dostáva do normálnych hladín, znižuje sa cholesterol a pri diabete cukor v krvi. Pri pohľade do zrkadla zisťujeme, že tuky uložené na bruchu, stehnách a v bokoch sa zmenšujú.

S nami sa naučíte zdravo stravovať, čoho výsledkom bude, že svoju vytúženú peknú postavu si zachováte aj po skončení redukčného programu. Príkladom toho sú mnohí spokojní klienti, ktorí zníženie svojej hmotnosti dosiahli na želané parametre a užívajú si obdiv svojho okolia.

Inšpirujte sa príbehmi našich klientov

Zaujala Vás naša metóda?

Neváhajte nás kontaktovať a radi pomôžeme aj Vám!